אודותינו

חברת קיו. איי. אס. הוקמה בשנת 1996 על ידי חברת סוויספורט העולמית וחברת כנפיים הישראלית ומספקת מגוון רחב של שירותים בתחום שירותי הקרקע בשדות התעופה בישראל

מיום הקמתה, עמדה החברה ביעדיה וסיפקה שירותים באיכות גבוהה 24/7, במקצועיות תוך עמידה מלאה בדרישות השונות והייחודיות של הלקוחות.

למעבר לדו"ח פומבי לשנת 2022, כנדרש על פי חוק שכר שווה לעובדת ולעובד תשנ"ו – 1996

01

מיקוד בלקוחות

מתן שירותים ייחודיים ומקצועיים מותאמים במיוחד לדרישות חברות התעופה ו/או טיסות פרטיות תוך עמידה בזמנים ותקני בטיחות מחמירים.

02

מיקוד ברמת האיכות ובבטיחות

בקרת איכות קפדנית תוך שמירה על רמת בטיחות גבוהה.

03

מיקוד בכוח אדם

הגדרת המשאב האנושי כנכס המרכזי של החברה וכנגזרת מכך השקעה בגיוס בסטנדרטים גבוהים ושימור עובדים

הצוות
יוסי רביב

יוסי רביב

מנכ"ל

מכהן כמנכ"ל החברה מיום הקמתה בשנת 1996. בעברו ביצע מספר תפקידי ניהול בחברת ארקיע קווי תעופה ישראליים.

בוגר תואר ראשון במדעי החברה, התמחות בניהול כח אדם ויחסי עבודה במסגרת הלימודים לתואר שני ובעל תעודת מגשר מאוניברסיטת תל אביב

איל שגיא

איל שגיא

סמנכ"ל תחום תעופה פרטית

החל את הקריירה שלו בתעופה בשנת 1994 בחברת ארקיע קווי תעופה ישראליים כעובד תפעול ומפקח שדה בנתב"ג. במהלך השנים עבד במספר תפקידים בשירותי הנוסעים, ניהול התחנות ובכל תחומי הפעילות. עם הקמתה של QAS הוא עבר לעסקים ושיווק, שם הקים ופיתח את תחום התעופה הפרטית בחברה. בעל תואר במינהל עסקים.

אורית וינטרוב

אורית וינטרוב

סמנכ"לית משאבי אנוש

מכהנת כסמנכ"ל משאבי אנוש של QAS משנת 2018 . מאחוריה שורה של תפקידי ניהול משאבי אנוש בחברות מתחום התעשייה, מוצרי הצריכה והביוטק. מתנדבת מספר שנים בסיוע למחפשי עבודה ומנהלת בהתנדבות מספר פורומים בתחום. בעלת תואר ראשון בקרימינולוגיה וערבית.

אביב פישר

אביב פישר

סמנכ"ל תפעול

החל את הקריירה שלו בתעופה בשנת 1995 והצטרף ל- QAS מיום הקמתה.

בעל ידע וניסיון רחב בכל תחומי הטיפול הקרקעי ובשנת 2001 מונה לסמנכ"ל תפעול ומנהל תפעול ראשי ב QAS. מר פישר הינו בעל תואר B.Sc. ו MBA.

ניר גור

ניר גור

סמנכ"ל כספים ומסחר

איריס בן דב

איריס בן דב

סמנכ"לית מנהל וארגון

איריס בן דב החלה את הקריירה שלה בתחום התעופה בשנת 1990 עם אל על ולאחר מכן עם ארקיע איירליינס. היא נבחרה להשתתף בהדרכת הניהול של ארקיע, ולאחר מכן מונתה לתפקיד מנהל התחנה של ארקיע בעטרות, ירושלים. בשנת 1998 מונתה הגב' בן דב כסמנכ"לית משאבי אנוש בחברת QAS יש לה תואר ביחסים בינלאומיים. כיום בתפקיד סמנכ"לית מנהל וארגון

אבני דרך
תעודות
ISO9001

ISO9001

מחויבות לאיכות היא אבן הפינה של הפעילות העסקית של החברה. כל מחלקה וחבר צוות פועלת תחת הנחיות האיכות המחמירות ביותר. זה כולל ISO9001, יישום של Swissport Management System, ועוד הסמכות נוספות בתחום בקרת איכות.

ISAGO

ISAGO

חלק חשוב מביטחון האיכות שלנו משתקף במחויבות שלנו לעובדינו. הצוות שלנו ערוך ומוכן לספק את צרכי הלקוחות תוך הקפדה על איכות ובטיחות 24/4

מכתבי תודה

    יצירת קשר
    נמל תעופה בן גוריון,לוד 70100